Menü
Sepetiniz

Bebek Güvenlik

Bebek Güvenlik

Bebek Güvenlik

Marka: Babyjem
Bu ürün çocuklar için zararlı olabilecek maddelerin bulunduğu dolapların kilitli kalabilmeleri için tasarlanmıştır. Sağlam ve elastiktir. Bu kilidi yetişkinler için açmak oldukça kolay çocuklar içinise oldukça zordur. Kullanımı son derece pratik ve fonksiyoneldir...
12,00TL Vergiler Hariç: 10,17TL
Marka: Babyjem
Bu ürün, çocukların çekmece,dolap ve beyaz eşyaların kapaklarını açmasını önlemek için tasarlanmıştır.Dıştan uygulanır.Yapıştırmalı olarak kullanılır. Kullanılacak yere göre ayarlanabilir. Son derece profosyonel ve kullanışlı bir üründür.Beyaz renktedir. Her türlü yüzeyde, çıkarıldığında hiç iz bıra..
29,90TL Vergiler Hariç: 25,34TL
Marka: Sevi Bebe
Dolap, kapı, çekmece, klozet ve fırın gibi bebek için sakıncalı her yerde kullanılır.Delmeden , güçlü yapışkan ile kolay monte edilir.Çok amaçlı güvenlik kilidinin kullanımı ve montajı kolaydır. Güçlü, temiz, esnek plastik, evinizin dekorunu bozmayacak ve çocuklarınızı evdeki tehlikelerden koruya..
9,00TL Vergiler Hariç: 7,63TL
Marka: Sevi Bebe
Dolap, kapı, çekmece, klozet, fırın gibi bebek için sakıncalı her yerde kullanılır.Delmeden, güçlü yapışkan ile kolay monte edilir.Bir pakette iki adet bulunur.Mini çok amaçlı güvenlik kilidinin kullanımı ve montajı kolaydır. Güçlü, temiz, esnek plastik, evinizin dekorunu bozmayacak ve çocukların..
14,00TL Vergiler Hariç: 11,86TL
Marka: Weewell
Bebeğinizin güvenliği sizin huzurunuz.Weewell Bebek Telsizleri, size bebeğinizle aynı anda evin farklı noktalarında olabilme özgürlüğü veriyor. Bebeğiniz odasındayken siz evin herhangi bir noktasında işlerinizi halledebilirsiniz. Weewell bu esnada, bebeğinizin odasını sizin için dinliyor ve ..
289,00TL Vergiler Hariç: 244,92TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)