Menü
Sepetiniz

Bakım & Sağlık

Bakım & Sağlık

Bakım & Sağlık

Marka: Bebedor
Bebeğin güvenliği ve konforu için özel olarak tasarlanmıştır. Yuvarlatılmış kenarları ile bebeğin tırnaklarını özenle ve pratik olarak kesilmesinde en büyük yardımcıdır. Bebek tırnaklarını en kolay kesme zamanı bebeğin uyku zamanıdır. İlk ve her kullanımdan sonra alkol ile temizlenmelidir.  &nb..
16,00TL Vergiler Hariç: 13,56TL
Marka: Babyjem
Ürün Menşei Türkiye Zorlu tuvalet eğitimi sürecinde, çocuğunuzun klozete uyumunu sağlamaya yardımcı olacak klozet oturağı, onun korkmadan klozete oturmasını sağlar. Çocuklar için tasarlanan genişliktedir ve kenarlarındaki plastik tutma apartları ile çocuğunuzun düşme tehlikes..
32,00TL Vergiler Hariç: 27,12TL
Marka: Babyjem
Bebeğinizi tuvalete alıştırma döneminde şirin renkleri ve pratik kullanımı ile size kolaylık sağlayacak bir üründür. Hafif ve dayanıklı plastik yapısı ile güvenli ve pratik bir üründür. İç kısmının çıkartılıp temizlenebilir olması, ürünü hijyenik kılar. Ürün ebatı:30 x 30 x 30 cm Ağır..
25,00TL Vergiler Hariç: 21,19TL
Marka: Bebedor
6 x 60 Adet Toplam:360 AdetBebek cildi, yetişkin cildine göre daha ince ve daha az yağlıdır.Cildin koruyucu tabakası henüz gelişmediğinden, dış etkenlere karşı savunmasızdır.Bebeğinizin cildini dış etkenlere, alerji ve tahrişe karşı korumak için cilt temizliğinde (kaynatılıp-ılıtılmış) suyla ıslatıl..
54,00TL 40,00TL Vergiler Hariç: 33,90TL
Marka: Bebedor
Bebedor Güvenlikli Kulak Çubuğu 90lıÜrün Markası:BebedorÜrün Boyutu:Ürün kodu: 459Özet Bilgi:Bebeğin minik kulakları için özel olarak tasarlanan güvenli emniyet çubuklardır.Ürün Faydaları:Bebedor emniyetli pamuklu çubuk bebeğin minik kulaklarına uygun olarak ince uçlu ve kulak kanallarına girmesini ..
8,00TL Vergiler Hariç: 6,78TL
Marka: Bebedor
Yenidoğan bebeğin cildini, onu koruyan verniks tabakasına zarar vermeden temizleyen, sadece saf su ve pamuğun mükemmel birleşimi olan Bebedor ilk günler ıslak pamuklu mendil, alkol, boya maddesi, kimyasal ajan, parfüm ve sentetik lif içermez.Bebedor ilk günler ıslak pamuklu mendili bebeği..
18,00TL Vergiler Hariç: 15,25TL
Marka: Bebedor
Yaş : 0 + Ayİlk Günler Islak Pamuklu Mendil 40''lık PaketYenidoğan bebeğin cildini, onu koruyan verniks tabakasına zarar vermeden temizleyen, sadece saf su ve pamuğun mükemmel birleşimi olan Bebedor İlk Günler Islak Pamuklu Mendil, alkol, boya maddesi, kimyasal ajan, parfüm ve sentetik lif içermezBe..
6,50TL Vergiler Hariç: 5,51TL
Ürünün Boyutu: 100 grÖzet Bilgi: Bebeğinizin Hassas Cildine Özel Pişik Bakım Merhemi Uygun Cilt Tipleri: Hassas Bebek Ciltleri Ürünün Faydaları: Parfüm, koruyucu, renklendirici içermeyen özel ve güvenli formülü ile her bez değişiminde kullanıma uygundur. Doğal nemlendir..
59,00TL Vergiler Hariç: 50,00TL
Marka: Chicco
Chicco Bebek Tırnak Makası Bebek tırnak makasları, paslanmaz çelikten yapılmıştır, nikel içermez, yuvarlak uçlu eğimli bıçaklarıyka güvenle kullanılabilir.Kullanılmadığı zaman bıçakları hijyenik olarak koruyacak muhafazası vardır...
24,90TL Vergiler Hariç: 21,10TL
Marka: Chicco
Biberonu kullanmadan önce temiz olmasına özen göstermek gerekir. Biberonun temiz olması, bebeğin hastalanmaması için alınan önlemlerdendir. İyi temizlenemeyen biberonlar, özellikle ishal ve mide bozukluklarına neden olabilir.Chicco Biberon Temizleme Fırçası, biberon temizlemeye yarar fırça.Biberon v..
35,40TL 30,00TL Vergiler Hariç: 25,42TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 72 (6 Sayfa)