Menü
Sepetiniz

Burun Temizliği

Burun Temizliği

Ucu anatomik yapıya sahiptir.Yumuşak silikon ucu sayesinde bebeğinizin burun deliklerini korur.BPA, toksit olmayan maddeler ve ftalat  içermez.Bebeğinizin burnunu temiz tutmanız gereklidir. Çünkü bebeğinizin tıkalı burnu kulak iltihabına ve sinüzit gibi birçok hastalığa sebep olabilir.Filtreli ..
32,90TL Vergiler Hariç: 27,88TL
Marka: Otribebe
Paket Otribebe Nazal Aspiratör ve 2 adet yedek uç içerir. Otribebe Nazal Aspiratör ve yedek uçlarBurnun tıkanmasına yol açan burun salgısının burundan kontrollü aspirasyon yardımı ile temizlenmesi için geliştirilmiş medikal bir cihaz olan Otribebe Nazal Aspiratör ağızlık, esnek silikon bir tüp,..
25,00TL Vergiler Hariç: 21,19TL
Marka: Otribebe
Paket 10 adet Otribebe Nazal Aspiratör yedek ucu içerir. Otribebe Nazal Aspiratör ve yedek uçlarBurnun tıkanmasına yol açan burun salgısının burundan kontrollü aspirasyon yardımı ile temizlenmesi için geliştirilmiş medikal bir cihaz olan Otribebe Nazal Aspiratör ağızlık, esnek silikon bir tüp, ..
25,00TL Vergiler Hariç: 21,19TL
Marka: WeeBaby
Bebeğin burun içi salgısının pratik ve hijyenik bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur. Bebeklerin burun içi salgısının düzenli temizlenmesi onları kulak ve solunum yolu enfeksiyonlarından korunması için önemlidir.• Birleştirmesi ve kullanımı kolaydır.• Yumuşak silikon aspiratör ucu bebeğ..
27,00TL Vergiler Hariç: 22,88TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)