Menü
Sepetiniz

Tuvalet Eğitimi

Tuvalet Eğitimi

Tuvalet Eğitimi

Marka: Babyjem
Bebeğinizi tuvalete alıştırma döneminde şirin renkleri ve pratik kullanımı ile size kolaylık sağlayacak bir üründür. Hafif ve dayanıklı plastik yapısı ile güvenli ve pratik bir üründür. İç kısmının çıkartılıp temizlenebilir olması, ürünü hijyenik kılar. Ürün ebatı:30 x 30 x 30 cm Ağır..
25,00TL Vergiler Hariç: 21,19TL
Marka: Sevi Bebe
Azo boya, toksik madde, ftalat içermez. Test edilmiştir.Kaymaz pimler sayesinde klozet üzerinde kaymaz.Yoğun sünger sayesinde yumuşak ve konforludur.Tutma koluyla güven sağlar.Kaymaz TabanSırt DesteğiYumuşak ve silinebilir oturak ile daha hijyenikHer boy klozete uygundur.Klozetler farklı boyutta old..
39,00TL Vergiler Hariç: 33,05TL
Marka: Sevi Bebe
Kolay temizlenir, hijyeniktir.Azo boya, toksik madde içermez. Test edilmiştir.Ayarlanabilir pimler sayesinde her boy klozete adapte edilir.Standart boydaki tüm klozetlere uygundur.Çocuğunuzun artık klozeti kullanma dönemi geldiyse ve lazımlığa oturamayacak kadar büyümüşse çocuğunuz için uygun bir ..
18,00TL Vergiler Hariç: 15,25TL
Marka: Sevi Bebe
Oturak kısmı çıkartılarak temizlenir.Hijyenik ve sağlıklıdır.Azo boya, toksik madde, kanserojen madde içermez.Bağımsız uluslararası test laboratuvarında test edilmiştir.Sevimli lazımlık çocuğunuzun tuvalete alışma döneminde, rahat oturumu, sırt desteği, çiş kaçırmayan siperliği ile tuvalet eğitimin..
42,00TL Vergiler Hariç: 35,59TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)