Menü
Sepetiniz

Lazımlık

Lazımlık

Marka: Babyhope
BABYHOPE 510 KLOZET - BEBEK TUVALETİ EĞİTİMİ - LAZIMLIKDestekli Yan KollarKatlanabilir, Çıkarılabilir HazneTuvalet Kağıdı Bölmesi..
90,00TL Vergiler Hariç: 76,27TL
Marka: Babyjem
Bebeğinizi tuvalete alıştırma döneminde şirin renkleri ve pratik kullanımı ile size kolaylık sağlayacak bir üründür. Hafif ve dayanıklı plastik yapısı ile güvenli ve pratik bir üründür. İç kısmının çıkartılıp temizlenebilir olması, ürünü hijyenik kılar. Ürün ebatı:30 x 30 x 30 cm Ağır..
25,00TL Vergiler Hariç: 21,19TL
Marka: Sevi Bebe
Plastik ürünler orijinal malzemeden de yapılabilir . hurda malzemeden de. Hurda malzemenin ( hammaddenin ) nereden gelmiş olabileceğini düşünün. Bir lazımlık . zehirli madde içeren bir plastik.çöplükten alınan her hangi bir plastik. Bunların tamamı toplanarak tekrar üretime sokulur. Hurda malzemeden..
37,90TL Vergiler Hariç: 32,12TL
Marka: Sevi Bebe
Oturak kısmı çıkartılarak temizlenir.Hijyenik ve sağlıklıdır.Azo boya, toksik madde, kanserojen madde içermez.Bağımsız uluslararası test laboratuvarında test edilmiştir.Sevimli lazımlık çocuğunuzun tuvalete alışma döneminde, rahat oturumu, sırt desteği, çiş kaçırmayan siperliği ile tuvalet eğitimin..
42,00TL Vergiler Hariç: 35,59TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)