Menü
Sepetiniz

Mama Önlüğü

Mama Önlüğü

Mama Önlüğü

Marka: Babyjem
Tek kullanımlık önlükler evde veya seyahatte kullanım için mükemeldir. Bebeğinizi besleme esnasında giysisini korur, kırıntı yakalayıcısı vardır ve sıvı geçirmez filmle kaplanmıştır. Boyun sabitleme şeritleri sayesinde kolaylıkla bağlanır..
22,00TL Vergiler Hariç: 18,64TL
Yumuşak yapısı ve kilit sistemi sayesinde çantanızda az yer kaplar.Boyun yerine sırtta birleşen kemerleri sayesinde önlük bebeğinizin boynuna rahatsızlık vermez ve vücutta dönmez. Böylece bebeğiniz önlüğü çıkarma ihtiyacı hissetmeyeceği için mama saatleri daha keyifli geçer. Ayarlanabilir keme..
69,00TL Vergiler Hariç: 58,47TL
Marka: Sevi Bebe
Kolları ve cebi emici mikro kumaştır.Ana parça su geçirmez suni deridir.Önlük  cırt bant ile giyilir.Yüzeyi yumuşaktır.Kolay temizlenebilir.6 aydan, 18 aya kadar kullanılır.Test edilmiştir.Silinerek veya yıkanarak kolayca temizlenir.Kendi yemek yemeye başlayan bebekler için idealdir. Baskıları..
22,00TL Vergiler Hariç: 20,37TL
Marka: Sevi Bebe
Ayarlanabilir boyun askısıYumuşak yapısı sayesinde kolay katlanır ve çantada yer kaplamaz.Önlük üzerindeki cep, yemek kırıntılarının sekmesini önleyerek önlük üzerinde tutulmasını sağlar.Kolay temizlenir.Su geçirmez.BPA, PVC ve Fitalat içermez...
34,00TL Vergiler Hariç: 28,81TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)