Menü
Sepetiniz

Hafıza Kartları İlk 50 Sözcük

Hafıza Kartları İlk 50 Sözcük
Hafıza Kartları İlk 50 Sözcük
Yeni
Hafıza Kartları İlk 50 Sözcük
Hafıza Kartları İlk 50 Sözcük
Hafıza Kartları İlk 50 Sözcük
25,00TL
Vergiler Hariç: 25,00TL
  • Stok: Stokta var
  • Model: DO-1016
  • Ağırlık: 0.00kg
  • Ölçüler: 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm
5 kez satıldı
271 kez görüntülendi


İlk 50 Sözcük:

Bu eğlenceli flash card çocukların dünyasında yer alan ilk 50 sözcüğü içerir. Bu sözcükler ve resimler çocukların konuşmayı öğrenmeleri için gerekli ilk adımları   atmalarına yardımcı olacak eğlenceli bir eğitim setidir.

İlk 50 Sözcük Seti ile çocuklar meyveleri, sebzeleri, hayvanları, taşıtları, eşyaları, yiyecekleri, renkleri ve oyuncakları öğrenecekler. Arkalı önlü kart görselleri sayesinde çocuklar istedikleri kartı seçecekler ve üzerinde bulunan görselin ne olduğunu ve ne işe yaradığı öğrenebilecekler. Çocukların konuşmaya başladıkları dönemde ki ilk olarak tanıyacakları nesneleri  barındıran Eğitici Oyuncaklar İlk 50 Sözcük Seti ile çocuklar günlük yaşamda ki kelimeleri eğlenerek öğrenecekler.

Flash card, eğitim sisteminde öğrencilerin çokça kullandığı, öğrenmeyi kolaylaştıran bir yöntemdir. Genelde soru-cevap biçiminde kullanılır. Yapması da çok kolaydır. Elinizdeki kartların üzerinde çocuğunuzun öğreneceği kavramlar yer almaktadır. Çocuğunuza kartları birer birer göstererek nesnelerin isimlerini söyleyin ve bunu çok kere tekrarlayın. Daha sonra nesneleri işaret ederek "Bu ne?" diye isimlerini sorun. Bu süreci tekrarlayarak çocuğunuza yeni kavramlar ve sözcükler öğreterek konuşmaya adım atmasına yardımcı olabilirsiniz.


Kutu ölçüsü: 15,1 x 4,5 x 20,8 cm


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu