Menü
Sepetiniz

Mycey

Marka: Mycey
Mycey Bebek çatal kaşık setiHitap ettiği Yaş Aralığı : 6 ay ve üzeriFonksiyonları : Tam kavrama için uygun ergonomik sapları ile beslenme saatleri için uygun.Bebeğinizin güvenliği için kaşık kenarları ve çatal dişleri bebeğin hassas damak yapısına uygun olarak yuvarlatılmıştır.Kullanım Amacı..
15,00TL 9,90TL Vergiler Hariç: 8,39TL
Marka: Mycey
Mycey Bebek çatal kaşık seti 6'lıHitap ettiği Yaş Aralığı : 6 ay ve üzeriFonksiyonları : Tam kavrama için uygun ergonomik sapları ile beslenme saatleri için uygun.Bebeğinizin güvenliği için kaşık kenarları ve çatal dişleri bebeğin hassas damak yapısına uygun olarak yuvarlatılmıştır.Kullanım ..
14,00TL Vergiler Hariç: 11,86TL
Marka: Mycey
Mama Kaşığı Bebeklerimizin katı gıdalara geçiş dönemi olan 6.aydan itibaren onları tüm yiyecekleri püre haline getirerek besliyoruz. Oysa hızlı gelişimleri için kendi kendilerini beslemelerine izin vermeliyiz. Özel tasarımı sayesinde bebeğinizin eline tam oturan ..
15,00TL 9,90TL Vergiler Hariç: 8,39TL
Marka: Mycey
Özellikleri:Her çeşit emziğe uyabilen eğlenceli renklerde basit bir tasarımda emzik kordonuBütün emzik türleri için uygun birbirinden renkli ve keyifli desenleri ile klipsli Mycey emzik kordonu bebeğinizin emziğinin yere düşerek kirlenmesini ve kaybolmasını engeller.Avrupa güvenlik normu EN 12586(19..
15,00TL 9,90TL Vergiler Hariç: 8,39TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)