Menü
Sepetiniz

Sevi Bebe

Marka: Sevi Bebe
Eller serbest gezinmek, alışveriş yapmak veya basit ev işleri yapmak destekli sling ile daha güvenli.Bebeğiniz ise anne sıcaklığıyla daha mutlu.Prematüre ve yeni doğan bebekten, 13 kg. a kadar kullanılabilir.%100 pamuktur.Prematüre bebeklerde de kullanıldığı için kadifemsi yumuşaklıkta zımparalan..
115,00TL Vergiler Hariç: 106,48TL
Marka: Sevi Bebe
6 noktadan bağlantı ile bebeğinizin su ile teması ayarlanabilir.Yumuşak dokulu mikro kumaş, bebeğinizin cildini tahriş etmez.Sağlıklı ve dayanıklıdır.0-8 ay arası kullanılbilir.Mikro kumaş yıkanabilir, çabuk kurur ve bakteri barindirmaz.Standart boydaki bebek küvetlerine uygund..
49,00TL Vergiler Hariç: 45,37TL
Marka: Sevi Bebe
Kullanılan kumaşlar pamuk ipliğinden üretilmektedir.Pamuklu kumaştan üretildiği için sık yıkamaya uygundur.Ergonomik yapısıyla bebeğinizi sarar, estetik tasarımıyla şıklığını tamamlar.Bebeğinizin sağlığına uygun kumaş ve malzemelerden üretilmektedir.Ürünlerimizi uzun süre kullanabilmek için yıkama..
11,00TL Vergiler Hariç: 10,19TL
Marka: Sevi Bebe
Yeni doğan bebeği ile birlikte yatan ebeveynler için ideal bir yatak. Güvenli ergonomik iç tasarımYükseltilmiş kenar koruyucularKafa şekillendirici yastık özelliğiKolay taşınabilirlikBaşlıca kullanım özellikleri :1-Sevi Bebe Anne yanı reflü yatağı yeni doğan bebeği ile birlikte yatan ebeveynler iç..
289,00TL Vergiler Hariç: 267,59TL
Marka: Sevi Bebe
Güvenli ve eğlenceli banyolar için   4 kaymaz vantuzu ile banyo zeminine sabitlenir.  Toksik olmayan plastikten üretilmiştir. Derin ergonomik tasarımı ile bebek oturaktan çıkamaz  ve rahat bir banyo ortamı sağlanır. Banyo dışındaki zeminlere de sab..
89,00TL Vergiler Hariç: 75,42TL
Marka: Sevi Bebe
Özel kuş tüyü süngerdir.Sabunla birleştiğinde ekstra yumuşaklığa sahip olur.Süngere kıyasla az bakteri üretir.Uluslararası test firması UL tarafından test edilmiştir.Azo boya, kanserojen madde, ftalat ve ağır metal içermez...
5,00TL Vergiler Hariç: 4,63TL
Marka: Sevi Bebe
%100 pamuklu.Yeni doğan bebekler için 3 aya kadar kullanılır.Elde yada çamaşır makinesinde 40 derecede yıkanabilir.Tahriş etmez...
15,00TL Vergiler Hariç: 13,89TL
Marka: Sevi Bebe
Bebek büyüdükten sonra ağırlaştığı için kanguruda taşıması zor olur. Pratik yanguru ile bebek yan tarafta taşınır. Bebeğin ağırlığı basenlere bindiği için, ebeveynde bel ağrısı yapmaz. Bel kemeri ağırlığı vücuda eşit olarak dağıtır. Özel çantası ile rahatça taşınıp, gerektiğinde pratik şekilde kulla..
69,90TL Vergiler Hariç: 59,24TL
SEVİ BEBE CAM RENDE
Çok Satan
Marka: Sevi Bebe
Cam rende ile rendelenen meyvelerin tatları bozulmaz.Vitaminlerin kaybolmaması için mikser veya metal rende yerine Cam Rende kullanılmalıdır.Cam sağlıklıdır, kurşun içermez.Besinlerin ve meyvelerin besin değerlerini kaybetmeden sağlıklı bir şekilde hazırlanabilmesi için Cam Rende ile rendelenip sü..
15,00TL Vergiler Hariç: 12,71TL
Marka: Sevi Bebe
Dolap, kapı, çekmece, klozet ve fırın gibi bebek için sakıncalı her yerde kullanılır.Delmeden , güçlü yapışkan ile kolay monte edilir.Çok amaçlı güvenlik kilidinin kullanımı ve montajı kolaydır. Güçlü, temiz, esnek plastik, evinizin dekorunu bozmayacak ve çocuklarınızı evdeki tehlikelerden koruya..
9,00TL Vergiler Hariç: 7,63TL
Marka: Sevi Bebe
Dolap, kapı, çekmece, klozet, fırın gibi bebek için sakıncalı her yerde kullanılır.Delmeden, güçlü yapışkan ile kolay monte edilir.Bir pakette iki adet bulunur.Mini çok amaçlı güvenlik kilidinin kullanımı ve montajı kolaydır. Güçlü, temiz, esnek plastik, evinizin dekorunu bozmayacak ve çocukların..
14,00TL Vergiler Hariç: 11,86TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 31 (3 Sayfa)